Nasi Trenerzy

Kadra szkoleniowców – dyplomowanych Kosmetologów przentuje wysoki i profesjonalny poziom nauczania.W łatwy i przyjemny sposób przekazuje swoją wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.

Patrycja Stankiewicz-Dulok

Kosmetolog, specjalista kosmetologii iniekcyjnej oraz laseroterapii

Zaangażowaniem i pasją dzieli się ze swoimi Klientami od ponad 10 lat. Z zamiłowania linergistka, specjalizująca się w rekonstrukcji łuku brwiowego.
Założycielka salonów Elite Laser Spa®️ z dwoma oddziałami w Żywcu i Katowicach, miejsc które powstały z pasji i miłości do piękna aby osoby odwiedzające i korzystające z innowacyjnych zabiegów beauty mogły poczuć komfort i pewność siebie.
Twórczyni oraz główny szkoleniowiec Placówki Kształcenia Ustawicznego Elite Beauty School Dulok&Paczesny®️. Placówka Oświaty posiada akredytację MEN pod nr WE-KZ.546.1.2.2019 oraz RSPO 263722.
Patrycja Stankiewicz-Dulok jest szkoleniowcem, jako jedyna w Polsce z międzynarodowym certyfikatem trenerskim VTCT nr 500/9758/1. Certyfikat ten gwarantuje wysoki poziom przeprowadzanych szkoleń opartych na ogromnej wiedzy i długoletnim doświadczeniu na arenie polskiej jak i międzynarodowej branży beauty.

Emil Paczesny

Współwłaściciel Elite Beauty School Dulok&Paczesny, Wykwalifikowany specjalista oraz międzynarodowy trener z zakresu mikropigmentacji medycznej oraz skóry głowy.

Na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie w Manchesterze prowadzi EP Clinic.
Jego unikalność w wykonywanej pracy wynika z faktu borykania się w przeszłości z problemem łysienia, dlatego w pełni rozumie i pragnie pomóc osobom dotkniętym tym schorzeniem.
Z placówką Elite Beauty School związany od 2018 roku, gdzie dzieli się swoją wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem z innymi.

Agnieszka Kawalec

Manager salonu, Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia ze specjalizacją Marketing i zarządzanie w kosmetologii.
Ukończyła liczne szkolenia w tym kurs trenerski z zakresu kosmetologii iniekcyjnej.
Z branżą Beauty, która jest jej ogromną pasją związana nieprzerwanie od ponad 6 lat. Z gabinetem Elite Laser Spa®️ współpracuje już od 2017r.
Jako pasjonatka zabiegów „inwazyjnych” rozwija się na „polu” szkoleniowym jako jedna z trenerek placówki Elite Beauty School Dulok&Paczesny®️
Specjalizuje się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego w zabiegach estetycznych jak również karboxyterapii oraz laseroterapii.
W swojej pracy uwielbia kontakt z ludźmi. To osoba sumienna, oddana powierzonym zadaniom oraz bardzo pracowita.
W Elite Beauty School prowadzi szkolenia z zakresu Kosmetologii Iniekcyjnej.

Katarzyna Nizio

Trenerka Elite Beauty School Patrycja Stankiewicz - Dulok

Linergistka specjalizująca się w mikropigmentacji artystycznej brwi, oczu i ust. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie i ogromne pokłady wiedzy praktycznej.
Udało jej się połączyć prace i zainteresowania z rozwojem osobistym. Efekty ciężkiej pracy to prowadzenie własnego gabinetu oraz tytuł międzynarodowego trenera PMU.
Zdobywała wiedzę od najlepszych w branży, a teraz przekazuje ją dalej. Jest estetką i uwielbia zmieniać świat na lepszy. Zadowolenie klienta daje jej satysfakcję i energię do poszukiwania ideału.

Agnieszka Łuczak

Kosmetolog

Z branżą beauty związana od ponad 8 lat. Właścicielka Saloniku Kosmetycznego w Świętochłowicach. Z Elite Beauty School związana od roku 2018.

Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych oraz aparaturowych. Zajmuje się również usługami z zakresu stylizacji rzęs i paznokci. Absolwentka licznych kursów udoskonalających jej wiedzę i kunszt, w dalszym ciągu poszukuje nowinek branżowych.
Certyfikowana linergistka, której pasją jest makijaż permanentny brwi różnymi metodami. Jej kolejne kroki w kierunku rozwoju zawodowego to międzynarodowe szkolenie z zastosowania kwasu hialuronowego w zabiegach estetycznych.
Kocha pracę z ludźmi.
Ma zawsze indywidualne podejście do Klienta dbając o jego komfort i dobre samopoczucie. Zawsze pozytywnie nastawiona „zaraża” uśmiechem. Jej motto; ``Trzeba starzec się z godnością ale zawsze można ją opóźnić``.
W Elite Beauty School jest trenerem z zakresu makijażu permamentnego oraz mikropigmentacji medycznej