Nasi Trenerzy

Kadra szkoleniowców – dyplomowanych Kosmetologów prezentuje wysoki i profesjonalny poziom nauczania. W łatwy i przyjemny sposób przekazuje swoją wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.

Patrycja Stankiewicz-Dulok

Kosmetolog, specjalista kosmetologii iniekcyjnej oraz laseroterapii

Zaangażowaniem i pasją dzieli się ze swoimi Klientami od ponad 10 lat. Z zamiłowania linergistka, specjalizująca się w rekonstrukcji łuku brwiowego.
Założycielka salonów Elite Laser Spa®️ z dwoma oddziałami w Żywcu i Katowicach, miejsc które powstały z pasji i miłości do piękna aby osoby odwiedzające i korzystające z innowacyjnych zabiegów beauty mogły poczuć komfort i pewność siebie.
Twórczyni oraz główny szkoleniowiec Placówki Kształcenia Ustawicznego Elite Beauty School Dulok&Paczesny®️. Placówka Oświaty posiada akredytację MEN pod nr WE-KZ.546.1.2.2019 oraz RSPO 263722.
Patrycja Stankiewicz-Dulok jest szkoleniowcem, jako jedyna w Polsce z międzynarodowym certyfikatem trenerskim VTCT nr 500/9758/1. Certyfikat ten gwarantuje wysoki poziom przeprowadzanych szkoleń opartych na ogromnej wiedzy i długoletnim doświadczeniu na arenie polskiej jak i międzynarodowej branży beauty.

Emil Paczesny

Współwłaściciel Elite Beauty School Dulok&Paczesny, Trener z zakresu Mikropigmentacji Skóry Głowy

Międzynarodowy trener specjalizujący się w mikropigmentacji medycznej skóry głowy,
współwłaściciel placówki szkoleniowej Elite Beauty School, a także jeden z pomysłodawców BeautyVOD –pierwszej w Polsce platformy szkoleniowej od branży
beauty dla branży beauty.

Agnieszka Kawalec

Manager salonu, Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia ze specjalizacją Marketing i zarządzanie w kosmetologii.
Ukończyła liczne szkolenia w tym kurs trenerski z zakresu kosmetologii iniekcyjnej.
Z branżą Beauty, która jest jej ogromną pasją związana nieprzerwanie od ponad 6 lat. Z gabinetem Elite Laser Spa®️ współpracuje już od 2017r.
Jako pasjonatka zabiegów „inwazyjnych” rozwija się na „polu” szkoleniowym jako jedna z trenerek placówki Elite Beauty School Dulok&Paczesny®️
Specjalizuje się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego w zabiegach estetycznych jak również karboxyterapii oraz laseroterapii.
W swojej pracy uwielbia kontakt z ludźmi. To osoba sumienna, oddana powierzonym zadaniom oraz bardzo pracowita.
W Elite Beauty School prowadzi szkolenia z zakresu Kosmetologii Iniekcyjnej.

Malwina Zloch

Kosmetolog

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Kosmetologia, oraz studiów magisterskich na kierunku Turystyka uzdrowiskowa i odnowa biologiczna na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Posiada liczne szkolenia z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej oraz laseroterapii. Szkoleniowiec w Elite Beauty School Dulok&Paczesny w Katowicach. Posiada również kwalifikacje zawodowe w dziale marketingu oraz sprzedaży.

Patrycja Sowa

Linergista

Trener z zakresu zabiegów makijażu permanentnego. Linergistka specjalizująca
się w mikropigmentacji artystycznej brwi, oczu i ust. Od 2011 roku prowadzi własny
gabinet kosmetologiczny, gdzie świadczy usługi z makijażu permanentnego brwi, ust
oraz kresek. Posiada ponad 10 lat doświadczenia. W 2020r. Ukończyła Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach na kierunku Trener Linergista z zakresu Makijażu Permanentnego.

Sandra Lotko

Stylistka paznokci

Stylistka paznokci z 6 - letnim doświadczeniem. Jest perfekcjonistką w swoim zawodzie. Przykłada dużą uwagę na detale zarówno od technicznej strony, jak i artystycznej. Swoją wiedzę uzyskała od znanych, międzynarodowych instruktorów między innymi Natalii Lariny, Anny Faber czy Davida Flowera. Podchodzi do każdego klienta indywidualnie, mając na uwadze, że każda dłoń jest inna. Cały czas stawia poprzeczkę coraz wyżej. Z racji, że jest pasjonatką w swoim fachu, wciąż się szkoli i pogłębia wiedzę z zakresu budowy aparatu
paznokciowego, chemii produktów oraz nowych technik.

Paulina Kurzela

Wizażystka i stylistka rzęs

Makijażystka i stylistka rzęs z 7- letnim doświadczeniem. Szkoleniowiec w Elite Beauty
School Dulok&Paczesy. Na co dzień wykonująca stylizacje objętościowe oka. Do każdej klientki podchodzi indywidualnie chcąc sprostać jak najlepiej jej oczekiwaniom. Inspirują ją osoby stawiające wysokie wymagania i oczekujące jak najwyższego poziomu usług. Motywuje ją to do jeszcze cięższej pracy nad sobą i swoimi umiejętnościami. Pasjonatka w swojej dziedzinie, nieustannie poszukująca nowości i inspiracji.